Sebadôvera neslúži len na verejné prejavy. Je to vlastnosť, ktorá vás sprevádza životom. A ak ste sa s ňou nenarodili, vždy si ju môžete požičať od nového vozidla ŠKODA Fabia.

So svojimi ostrými hranami a čistými líniami je až príliš odvážne na to, aby sa hanbilo. Ale jeho sebadôvera nespočíva len v jeho výzore. Byť plnohodnotným vozidlom značky ŠKODA znamená, že jeho charakter je posilnený množstvom Simply Clever detailov. Napríklad multimediálny držiak, ktorý udrží váš smartfón vždy bezpečne na dosah.

Nová ŠKODA Fabia je skvelým príkladom 120 rokov progresívneho myslenia. Každodenné inovácie sa v nej snúbia s nadšením pre tvorbu kvalitných vozidiel, rovnako ako, keď sme začínali.

Škoda Fabia

DIZAJN EXTERIÉRU

Neproste o pozornosť, zoberte si ju. Začnite vhodným oblečením, aby ste zaujali. Kamkoľvek sa vydáte, so zatajeným dychom si vás každý všimne.

Nová Fabia vzbudzuje pozornosť zo všetkých strán. Ostré línie a výrazné krivky definujú jej zadnú časť, pričom vytvárajú atraktívnu hru svetla a tieňa. Nezameniteľný dizajnový jazyk ŠKODA sa odráža v kryštálovo tvarovanom priestore pre poznávaciu značku. Zadná časť vozidla tiež obsahuje známe, v tvare C podsvietené zadné svetlomety, teraz s lesklým čiernym rámovaním.

Vyhotovenie kombi je dôkazom toho, že forma a funkčnosť môžu žiť spolu pod jednou strechou. Jeho ostré čisté línie dômyselne obostierajú bezkonkurenčný vnútorný priestor. Dokonale vyvážené proporcie zapôsobia z každého uhla. Funkčný a zároveň elegantný strešný nosič je skvelým príkladom toho, že dynamický dizajn dokáže pracovať v harmónii s praktickosťou.

Škoda Fabia - exteriér

INTERIÉR

Získali ste si ich pozornosť. Dobre. Teraz im odhaľte svoje vnútro. Ukážte im, že je vo vás viac než len to, čo upútalo ich záujem. Presvedčte ich, že skutočná krása sa ukrýva vo vnútri.

Interiér vozidla, prekypujúci kvalitnými materiálmi a precíznym spracovaním všade, kam sa pozriete. Vďaka výrazným horizontálnym líniám a vyladenej ergonómii je toto kompaktné vozidlo komfortné, sebaisté a prekvapujúco priestranné.

Active Vyhotovenie interiéru Active obsa­huje čierne dekoratívne prvky: kľučky dverí, rámy výduchov klimatizácie a okrúhle rámy číselníkov prístrojového panela.

Ambition Vyhotovenie interiéru Ambition obsahuje dekoratívne pochrómované prvky: kľučky dverí, rámy výduchov klimatizácie, okrúhle rámy číselníkov prístrojového panela a prvky volantu. Vybrať si môžete z množstva čalúnení sedadiel a ozdobných farebných dekorácií. Štandardná výbava obsahuje elektricky ovládané predné okná a výškovo nastaviteľné sedadlo vodiča.

Style Atraktívne pochrómované prvky sú v interiéri Style samozrejmosťou. Vybrať si môžete z množstva čalúnení sedadiel a ozdobných farebných dekorácií. Štandardná výbava obsahuje Easy Start, klimatizáciu, rádio Bolero, výškovo nastaviteľné predné sedadlá, ako aj multifunkčný kožený volant

BATOŽINOVÝ PRIESTOR

Odložte to. Zaveste to. Zdvihnite to. Rozšírte priestranný batožinový priestor ešte viac s premyslenými detailmi, ktoré zatrasú vašim svetom, ale nikdy ho neobrátia hore nohami.

Priestranný batožinový priestor no­vého vozidla Fabia ponúka zaujímavé čísla. Vyhotovenie hatchback poskytuje až v základnom 330 litrov usporiadaní a až 1 150 litrov so sklopenými zadnými operadlami sedadiel, pre combi 530/1395 litrov.

Škoda Fabia - znížený kryt

Znížený kryt

Dvojpolohový kryt batožinového priestoru umožňuje v zafixovanej zníženej polohe prepravu krehkých predmetov.

Škoda Fabia - sklopné háčiky

Sklopné háčiky

Zaveste svoj nákup na háčik a už sa nikdy nevysype z tašiek.

Škoda Fabia - Flexibilná odkladacia priehradka

Flexibilná odkladacia priehradka

Toto praktické príslušenstvo využijete na uchytenie menších predmetov.

Škoda Fabia - sieťový program

Sieťový program

Sada sietí rozličných veľkostí udrží v batožinovom priestore poriadok a zabráni neželanému pohybu batožiny.

Škoda Fabia - medzipodlaha

Medzipodlaha

Doplnková výbava verzie kombi poskytuje ukrytý odkladací priestor. Uľahčuje manipuláciu s batožinou zdvihnutím podlahy batožinového priestoru bližšie k nakladacej hrane.

Škoda Fabia - držiak bicyklov

Držiak bicyklov

Interiérový držiak vám umožní vo vozidle Fabia Combi pohodlne prepravovať až dva bicykle.


PRIPOJITEĽNOSŤ

Predstavte svoj smartfón vašej novej láske, svojmu vozidlu. Naučte ich hovoriť spoločným jazykom. Choďte kdekoľvek. Buďte kýmkoľvek. Robte čokoľvek.

MirrorLink®

Vaše vozidlo a smartfón sú teraz perfektne synchronizované. So systémom MirrorLinkTM bude displej vášho rádia zobrazovať informácie z vášho smartfónu. Systém MirrorLink® je dostupný s rádiom Bolero a navigačným systémom Amundsen. K dispozícii sú vám napríklad aj tieto kompatibilné aplikácie:*

MirrorLink - google maps

Google Maps
Mapy

MirrorLink - waze

Waze
Navigácia

MirrorLink - sygic

Sygic
Navigácia

MirrorLink - spotify

Spotify
Hudba

MirrorLink - weatherpro

WeatherPro
Počasie

MirrorLink - whatsapp

WhatsApp
Správy, volania

MirrorLink - parkopedia

Parkopedia
Parkovanie

ŠKODA Surround

Premeňte svoje vozidlo na amfiteáter. Zvukový systém ŠKODA Surround, vyvinutý v spolupráci s poprednou audio spoločnosťou, je vybavený šiestimi reproduktormi. Špeciálny softvér môže dodatočne „zapojiť“ dvojicu virtuálnych reproduktorov vpredu a vzadu. Systém tiež dokáže vytvoriť pôsobivý virtuálny subwoofer.


SmartGate

Užite si jazdu ešte dlho po tom, ako skončila. So systémom SmartGate, môžete pripojiť váš smartfón k vozidlu cez technológiu Bluetooth a dozvedieť sa tak zaujímavé informácie o vašom vozidle, ako je napríklad ekonómia jazdy, dynamika jazdy alebo servisné informácie. Informácie z aplikácie Drive môžete dokonca uložiť na portáli ŠKODA, kde ich môžete prezerať kedykoľvek a kdekoľvek.

Škoda SmartGate

POROVNANIE MOTOROV

Výkon Spotreba Prevodovka Emisie CO2 Zrýchlenie 0-100 km/h
1.0 TSI 70 kW 5-stup. mech. - BENZÍN 70kW 4.4 l/100km 5° M 101 g/km 10.6 s to 100 km/h
1.0 TSI 81 kW 6-stup. mech. - BENZÍN 81kW 4.4 l/100km 6° M 103 g/km 9.5 s to 100 km/h
1.0 MPI 44 kW 5-stup. mech. - BENZÍN 44kW 4.9 l/100km 5° M 110 g/km 15.7 s to 100 km/h
1.0 MPI 55 kW 5-stup. mech. - BENZÍN 55kW 4.9 l/100km 5° M 111 g/km 14.7 s to 100 km/h
1.2 TSI 66 kW 5-stup. mech. - BENZÍN 66kW 4.7 l/100km 5° M 107 g/km 10.9 s to 100 km/h
1.2 TSI 81 kW 6-stup. mech. - BENZÍN 81kW 4.8 l/100km 6° M 110 g/km 9.4 s to 100 km/h
1.4 TDI 66 kW 5-stup. mech. - DIESEL 66kW 3.9 l/100km 5° M 104 g/km 11.1 s to 100 km/h
1.4 TDI 77 kW 5-stup. mech. - DIESEL 77kW 4.2 l/100km 5° M 112 g/km 10.1 s to 100 km/h
1.0 TSI 81 kW 7-stup. automat. - BENZÍN 81kW 4.6 l/100km 7° A 106 g/km 9.8 s to 100 km/h
1.4 TDI 66 kW 7-stup. automat. - DIESEL 66kW 4.0 l/100km 7° A 105 g/km 11.1 s to 100 km/h

CENNÍKY A KATALÓGY