Nové a štýlové kompaktné SUV ŠKODA KAROQ sa už nevie dočkať, kedy vás bude sprevádzať za dobrodružstvom. Je vyzbrojené tými najmodernejšími systémami pre bezpečnosť a konektivitu, vďaka čomu sa aj všedná cesta za prácou zmení na štýlovú jazdu plnú zábavy.

KAROQ je okrem toho aj najnovším stelesnením krištáľového dizajnového jazyka značky ŠKODA, a preto s charakteristickou ľahkosťou premení zhon pracovného týždňa na víkendovú pohodu.

EXTERIÉR

Naše nové SUV je inšpirované českou tradíciou výroby krištáľu, čo je vidieť na jeho elegantne tvarovaných líniách a vysokej rafinovanosti. Vďaka praktickému dizajnu budete na svojich cestách za dobrodružstvom vyzerať zaručene dobre.

Škoda Karoq - pohľad spredu

PRI POHĽADE SPREDU

Model KAROQ s typickou maskou ŠKODA vzbudzuje dojem sily a bezpečnosti. Dominujú jej ostro rezané svetlomety a hmlovky vo výške mriežky chladiča. Spolu sú dôkazom, že nová ŠKODA KAROQ je vždy pripravená zísť z cesty.

Škoda Karoq - pohľad zozadu

PRI POHĽADE ZOZADU

Charakteristické koncové svetlá v tvare písmena C sú jasným odkazom na českú tradíciu výroby krištáľu. Sú rozdelené na dve časti: prvá prechádza z boku automobilu, druhá je integrovaná do piatych dverí. Reflexné prvky zvyšujú viditeľnosť automobilu. KAROQ chráni aj robustné oplastovanie.

Škoda Karoq - pohľad zboku

PRI POHĽADE ZBOKU

Ostré hrany oblúkov nad kolesami a ochranné kryty prahov zvýrazňujú charakter SUV. Emócie a eleganciu zas modelu KAROQ dodáva neustála hra svetla a tieňov definovaná dizajnovým jazykom značky ŠKODA.

Škoda Karoq -panoramatické strešné okno


PANORAMATICKÉ STREŠNÉ OKNO

Elektricky nastaviteľné panoramatické strešné okno, ktoré vám umožňuje vytvoriť nad sedadlami otvorený priestor, umocní príťažlivý vzhľad automobilu a spríjemní cestu celej posádke. Môžete si tak vychutnať nový výhľad spolu s pocitom slobody a priestrannosti.


INTERIÉR

KAROQ je centrom informácií. Digitálny displej je vkusný a praktický zároveň. Všetky potrebné informácie tak máte rovno pred očami. Či už ide o údaje o jazde, navigáciu, infotainment alebo komunikačné služby, sú vždy priamo poruke.

DIGITÁLNY PRÍSTROJOVÝ PANEL Digitálny prístrojový panel poskytuje ideálny prehľad: dokáže zobraziť detaily z palubného počítača spolu s ďalšími informáciami, ako sú napríklad údaje z navigácie. Môžete si vybrať zo štyroch nastavení rozloženia prvkov, ktoré môžete ovládať tlačidlom View (zobrazenie) na volante – Classic, Extended, Modern a Basic zobrazenie (vhodné počas nočnej jazdy či jazdy po diaľnici).

Škoda Karoq - interiér

Škoda Karoq - ambientné osvetlenie

Krása sa ukrýva v detailoch

Vytvorte si útulný a komfortný priestor vďaka ambientnému LED osvetleniu pozdĺž celého interiéru automobilu pre dokonalú atmosféru na každej ceste.

AMBIENTNÉ OSVETLENIE Je len na vás, či si vyberiete jednu obľúbenú farbu alebo si každý deň doprajete iný odtieň. Ambientné osvetlenie prístrojového panela a predných dverí sa dodáva ako súčasť LED paketu a ponúka desať príťažlivých farebných variantov. Osvetlenie priestoru na nohy v bielej farbe je tiež súčasťou LED paketu.


BATOŽINOVÝ PRIESTOR

Batožinový priestor modelu KAROQ je priestranný a ponúka mnoho praktických prvkov, vďaka ktorým bude v automobile poriadok a zabránia pohybu jednotlivých predmetov. Automobil so štandardnými zadnými sedadlami (s možnosťou rozdeleného sklápania 40/60) má k dispozícii 521 l batožinového priestoru a so sklopenými zadnými sedadlami až 1 630 l.

Škoda Karoq - Virtuálny predál

VIRTUÁLNY PEDÁL

Ako otvoríte alebo zatvoríte batožinový priestor s plnými rukami? Stačí pod ním posunúť nohou a je to – piate dvere sa otvoria alebo zatvoria automaticky. Virtuálny pedál umožňuje bezkontaktný prístup a je k dispozícii výlučne s elektricky ovládanými piatymi dverami a systémom KESSY (bezkľúčové odomykanie, uzamykanie a štartovanie).

Škoda Karoq - Elektricky ovládané 5.dvere

ELEKTRICKY OVLÁDANÉ PIATE DVERE

Otvárajú a zatvárajú sa jediným stlačením tlačidla na diaľkovom ovládači alebo vo dverách vodiča, čo je obzvlášť užitočné v nepriaznivom počasí. Môžete tiež nastaviť hornú polohu dverí tak, aby vyhovovala vašim potrebám. Tlačidlo na zatvorenie piatych dverí je aj na samotných dverách.

Škoda Karoq - vyťahovacie rolo

VYŤAHOVACIE ROLO

Vďaka vyťahovaciemu rolu prichytenému k piatym dverám získate jednoduchý prístup k batožine. Kryt sa zdvihne automaticky pri otvorení týchto dverí.

Škoda Karoq - ťažné zariadenie

ŤAŽNÉ ZARIADENIE

Model KAROQ má sklopné ťažné zariadenie s elektrickým vysúvaním. Ovládač je v batožinovom priestore.

Škoda Karoq - batožinový priestor
Škoda Karoq - batožinový priestor

KONEKTIVITA

Byť online plne a trvalo neznamená mať len prístup k zábave a informáciám, ale aj k pomoci na cestách. ŠKODA CONNECT je vašou bránou do sveta neobmedzených komunikačných možností.

Unikátne rozhranie ŠKODA CONNECT obsahuje dva druhy služieb. Kým Infotainment Online ponúka navigáciu a informácie v reálnom čase, služba Care Connect sa zameriava na pomoc a bezpečnosť. Umožňuje taktiež diaľkový prístup a ovládanie automobilu. Ponúka asistenčnú službu v každej situácii, ktorá si to vyžaduje.

PARKOVACIA POLOHA Zobrazí presnú polohu automobilu z ľubovoľného miesta na vašom mobilnom telefóne aj s adresou, časom a dátumom zaparkovania.

ÚDAJE O JAZDE Informácie o vašej ceste, napríklad o priemernej spotrebe, priemernej rýchlosti, vzdialenosti alebo o čase jazdy, sú k dispozícii v prehľadnej podobe.

Škoda Karoq - Škoda Connect parkovacia poloha
Škoda Karoq - Škoda Connect
Škoda Karoq - Škoda Connect údaje o vozidle

POROVNANIE MOTOROV

Všetky ponúkané motory majú veľa spoločného. Sú moderné, dynamické a ekonomické. Vďaka tomu sa model KAROQ cíti ako doma v meste, ale aj v divočine.

Výkon Spotreba Prevodovka Emisie CO2 Zrýchlenie 0-100 km/h
1,0 TSI 85 kW 6-stup. mech. - Benzín 85 kW 5.3 l/100km 6° M 119 g/km 11 s to 100 km/h
1,0 TSI 85 kW 7-stup. automat. - Benzín 85 kW 5.3 l/100km 7° A 116 g/km 11 s to 100 km/h
1,5 TSI 110 kW 6-stup. mech. - Benzín 110 kW 5.4 l/100km 6° M 123 g/km 9 s to 100 km/h
1,5 TSI 110 kW 7-stup. automat. - Benzín 110 kW 5.5 l/100km 7° A 125 g/km 9 s to 100 km/h
1,6 TDI 85 kW 6-stup. mech. - Diesel 85 kW 4.6 l/100km 6° M 120 g/km 11 s to 100 km/h
1,6 TDI 85 kW 7-stup. automat. - Diesel 85 kW 4.2 l/100km 7° A 114 g/km 11 s to 100 km/h
2,0 TDI 110 kW 6-stup. mech. 4x4 - Diesel 110 kW 5.0 l/100km 6° M 4x4 130 g/km 9 s to 100 km/h
2,0 TDI 110 kW 7-stup. automat. 4x4 - Diesel 110 kW 5.2 l/100km 7° A 4x4 134 g/km 9 s to 100 km/h

CENNÍKY A KATALÓGY